יום ראשון, 17 ביוני 2012

"תמונה אחת שווה 1000 מילים"

לפני כחודשיים יסדנו את מועדון הלקוחות שלנו, ה"מותקלאב'', ועכשיו הגיעה העת לתרגם את המילים למעשים!

הרבה זמן ומחשבה אני משקיעה בלנסות לראות מה חסר ללקוחות שלנו ולנסות לתת מענה מקצועי, סטייליסטי, מקיף, פשוט, נעים ונח. אני עושה את זה במחשבה על מוצרים חדשים (נגיד כזה, או כזה) והרבה פעמים גם על הדברים שמעבר, על מה חסר ללקוחות שלנו, מה יכול לתרום להן או לשדרג אותן.
מתוך המחשבה הזו צמחה סדנת לימוד הצילום עם דנה ישראלי, מתוך אותה ראיית עולם הזמנתי את מיה לנדאו לבוקר שיווק, וכבר הרבה זמן שאני חושבת על מה עוד חסר, מה יכול להשלים את הקונספט...

אז מספיק מילים יפות - הנה התכל'ס:
בוקר הלקוחות הראשון של המותקלאב יתרחש ב-6/7/12 יום ו' בשעה 9:00!

'תמונה אחת שווה 1000 מילים' - לכבוד ההשקה של המועדון נתכנס ונרים כוסית ואז נפנה לדברים החשובים באמת. אני מזמינה אותך לבוקר צילום מקצועי!
אנחנו חיים היום בתקופה בה אנו מוצפים באינספור מסרים ויזואלים, כתובים ומושמעים, שורת הסטטוס בפייסבוק או בטוויטר תפסה את מקומם של הנאומים וכתבות העומק, לכן דווקא בתקופה הזו הפכו התמונות לבעלות משמעות ומשקל גדול מתמיד. צילום מקצועי עושה את ההבדל בין רפרוף מהיר של לקוח באתר שלך/דף העסק שלך/כרטיס הביקור או הפלייר לבין החיבור *אליך* ורצון לקבל שירות דווקא *ממך*!

אני מזמינה אותך לבוקר שיוקדש לך, תתפנקי בדרינק קטן, תאכלי משהו ואז תפני לזוג המאפרות המקצועיות של צוות עלמה שהזמנו עבורך (שאיפרו למשל בהפקת האופנה הזו שצילמה דנה ישראלי).


הן תאפרנה אותך במראה טבעי, נשי ונקי, מה שנקרא 'איפור ביוטי' שידגיש את מה שיש להדגיש (ויסתיר את מה שכולנו רוצות להסתיר...). 
כמה נגיעות של סומק, סידור קל של השיער ותשלחי לתחנה הבאה - לסטודיו הצילום שהקמנו במיוחד עבורך בסטודיו שלנו.


ליום אחד במקום בצק סוכר, צבעים, כלי פיסול ומכחולים ימלאו את הסטודיו רקעים שונים, מעמדי עוגה יפייפים, מטריות תאורה, פנסים ונועה זני אחת, צלמת מקצועית, אוצרת רגעים (שצילמה גם את יהודה לוי, דנה ברגר, אגם רודברג, ורד ספיבק, מירי בוהדנה), שתצלם אותך צילום סטודיו, צילום פורטרטים מקצועי אשר בסופו של תהליך יועברו לך לשימושך. את הצילומים (כ-15-20, או יותר, תלוי בכימיה שלך עם המצלמה) תוכלי לשבץ בדף הפייסבוק שלך, בכרטיס ביקור, בפליירים, בסרטונים ביו-טיוב... בכל מקום בו צריך תמונה אחת טובה.


עוד יהיו - כיבוד קל, דרינק קליל שיסיר את המחסומים ויעלה חיוכים, מינגלינג, מבצעים מיוחדים וגם מתנה מקסימה לכל אחת!
את כמובן יותר ממוזמנת להביא איתך דברים שמייצגים אותך - סינר עם הלוגו שלך, מקטורן שף, עוגה מעשה ידייך, קאפקייק'ס, קייק פופ'ס, סוכריות... כל דבר שנראה לך שיתאים לך, שיגדיר אותך, שיבדל אותך. כל מה שיוסיף לצילום המקצועי שלך. אנחנו כמובן נספק אקססוריז (אכילים וגם כאלה שלא...) לשימושך החופשי.

הבוקר הזה הוא צ'ופר (ראשון מבין רבים המתוכננים ונרקמים ברגעים אלו ממש...) קודם כל לחברות המועדון, ולכן עלותו היא 250 ש"ח בלבד. ההרשמה למי שאיננה חברת מותקלאב תתאפשר על בסיס מקום פנוי בעלות של 350 ש"ח.

ההרשמה בבקשה בטלפון 03-5613562 או במייל motekcakes@gmail.com .
לאחר הרישום ניצור עמך קשר ונבקש מספר פרטים אשר יבטיחו את מקומך במפגש.
אני כבר מתנצלת מראש כי ברור לי שלא לכולן יהיה מקום, אבל אני מבטיחה עוד צ'ופרים שכאלו בהמשך...

מחכה לראות אתכן במלוא זוהרכן, נשים מוכשרות, יפות, מתפנקות ומפרגנות לעצמן.
ליהי

2 comments: