יום חמישי, 21 ביולי 2011

מאחורי הקלעים

לא להאמין שעבר כל כך הרבה זמן. 
הרי רק "שבוע שעבר" פרסמתי את הסדנא עם דנה ישראלי, רק "שלשום" ההרשמה התמלאה, רק "אתמול" סיימנו את הקורס...
אז זהו שלא ממש, כבר עברו כמעט חודשיים מאז הסתיים הקורס הראשון בו אירחנו את דנה ישראלי (דנדושה76) אצלנו בסדנא לצילום וסטיילינג. את הקורס התחלנו במקום הישן, ואת המפגש המסכם כבר ערכנו בחנות החדשה (כתובת? בבקשה - שד' יהודית 15 בת"א. אה - ואנחנו פתוחים עד 18:00!)
זה היה קורס מקסים ומרתק שקדמו לו הרבה מאוד מיילים ופגישות ותיכנונים של דנה ושלי. רצינו שהקורס יותאם ללקוחותי, אבל יוכל לשמש גם אומניות שבאו מתחומי עניין אחרים (ובאו!), רצינו שהכל יהיה מתוקתק, עשיר ומעשיר כמו כל הסדנאות שלנו, רציתי שיהיה מפנק, שיהיה כייף וכמובן גם מלמד. לכן היה לי מאוד חשוב להרחיב מעט את הקורס אותו דנה העבירה כבר כמה פעמים בהצלחה רבה במפגש אחד נוסף, מפגש מעשי, מפגש בו התלמידות יוכלו ליישם את מה שלמדו בכל השעורים ביחד ההכוונה של דנה, אבל בנוסף גם להכיר מעט ולהבין מה מסתתר מאחורי המילה 'סטיילינג'. איך זה שכל צילום שדנה מצלמת - נראה כמו לקוח מחלום. ודנה הסכימה. כך קרה שבשיעור השלישי  הסטודיו התמלא ברקעים, אביזרים, מפות ומפלים, סכום ישן, דפי סקראפ מובחרים, צעצועים ישנים, קולבים ואגרטלים וכמובן בנשים המוכשרות על מצלמותיהן וחצובותיהן.
הקבוצה התחלקה לתתי-קבוצות ודנה עברה בינהן - שינתה זוית צילום, מיקדה פוקוס ושינתה תאורה, מיקמה עציצים, הזיזה צעצועים/אביזרים/אקססוריז והציעה זויות צילום מעניינות ובמקביל נתנה כל הזמן המון טיפים, המון רעיונות, המון המון מהניסיון השופע שלה.
ואני? אני צילמתי את המייקינג-אוף של המייקינג אוף. וככה זה נראה:-

צלם צילם צלם...


ענבר מצלמת -
וזה מה שיוצא
סטנד עמוס קאפקייקס שאחר כך נאכלו (שלא לומר נטרפו) בתאבון
המממ... הוניל...

לפני שאוכלים - מצלמים. כולם התאמנו על האובייקטים של כולם כדי לצבור כמה שיותר נסיון.


אז מה יצא מכל זה? כלומר חוץ מהרבה כייף, צחוקים, הכרות עם בנות מדהימות ומעניינות וכמובן קורס צילום? תמונות! תראו:-ונסיים בתמונה שעוררה ויכוח פה בבית לגבי שמה - האם הכי מתאים לה להיקרא "העולם מצחיק אז צוחקים" או "לבריאות!"
קיץ מתוק ונעים,
ליהי


נ.ב.
ראיתם את סדנאות הילדים שאנחנו מציעים בחופש? בואו, יהיה כייף!

4 תגובות:

 1. ממש נשמע ונראה מדליק!
  חוץ מזה שפרקטי מאוד.

  השבמחק
 2. כבר עברו חודשיים? באמת של להאמין, היה יופי של קורס, דנה נהדרת אחת, ארוח כייפי בחנות הנעימה והמתוקה שלך, וכמובן - נעים נעים להכיר!

  השבמחק
 3. יופי של קורס! ובהחלט: "העולם מצחיק אז צוחקים" תמונה מתוקה של הכלב!
  חתולי8,ליאור

  השבמחק
 4. איך הזמן רץ!
  היה כל כך כייף ומלמד שזה נראה כאילו הקורס נגמר רק אתמול- אני עדיין מתאמנת ונהנת מכל רגע!
  מתי יש קורס המשך?

  השבמחק