יום ראשון, 8 בדצמבר 2013

משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו... פוסט אישי מאוד.

כבר כתבתי, אמרתי והצהרתי אינספור פעמים שאני אדם של חורף. הכל אני אוהבת בחורף. את הגשם, את הקור, את הסוודרים, את ריח עצי ההסקה באויר, את ערפילי הבוקר, את צינת הערב, את התבשילים שמתחילים בביעבוע עדין והופכים לאושר גדול.
חורף 2013. מעלה החמישה. עוד מעט תוכלו גם אתם לבוא לראות את הנוף הזה איתנו...

כזו אני בחודשים האחרונים. כבר כמה חודשים שמבעבע אצלי שינוי. זה התחיל כמו בתבשיל - כמה מרכיבים שונים שברגע אחד נקשרו והחלו לפעפע ולהניע אצלי דברים.
אולי זה התחיל לפני שנה שהחלטנו להקים מפעל משלנו. אולי זה התחיל לפני שמונה עשרה חודשים שהתבשרנו שמה שהתחיל כבחילות בוקר הוא למעשה הריון תאומים (!!), אולי זה התחיל אחרי הלידה... על כל פנים החודשים האחרונים, וחודש נובמבר במיוחד, הביאו עימם רוחות טובות של שינוי והתחדשות. גם אצלי, גם בביתינו וגם אצלנו במותק-בוטיק סוכר.
אני רואה על בסיס יומיומי את ההקבלה והדמיון בין משפחתי שלי וילדיי לבין העבודה;-
כמו המשפחה שלי, האישית והפרטית שגדלה - כך גם ליין המוצרים של מג'יק קולורס הולך ומתרחב כל הזמן (צבעי ג'ל, צבעי ניאון, צבעים טבעים, פיינטים, צבעי מולטיקולור, קרם הבאטר אייס, מגוון מקורי ואיכותי של תמציות טעם, קרם אייסינג במגוון גוונים, מוצרים משלימים כדוגמת סיאמסי וגליצרין ועוד...), כמו קטנטן וקטנטנה שהתווספו אל יריב, קטינא ואלי - כך גם בעבודה חברו אלינו קייט ושיינה וגיורא ורעות ושי ואינסם ומירה. כמו המחשבה שאנחנו מקדישים לילדינו,  אנו מקדישים מחשבה רבה בפיתוח מוצרים חדשים ותמיכה בקיימים. שלא כמו במשפחתי - בה לא מתוכנן השקת שום ילד נוסף בקרוב (!) - במפעל אנחנו מתכננים להשיק שני מוצרים חדשים כבר בחודשים הקרובים :-). מוצרים שאנחנו מאוד מתרגשים לקראתם ובטוחים שגם ימצאו חן בעינייכם. יש למה לצפות!
כמו באסיפת הורים בה מספרים לנו על ילדנו - קיבלנו לאחרונה הבעת אמון גדולה במוצרים שלנו בדוגמת כמה מכתבי תשבוחת ממעצבי עוגות בעלי שיעור קומה בעולם - החל מרון בן ישראל בניו-יורק, אליסון ריינולדס באנגליה ועד קלי פיין-לוטרין ביוהנסבורג וטל צפריר בישראל.
עוגיות של קלי פיין-לוטרין
שנת 2013 היתה שנת מפנה עבורנו גם בבית וגם בעבודה. השלמנו את המעבר למפעל שלנו במעלה החמישה, מפעל אשר קיבל את כל האישורים ועומד בכל התקנים המחמירים של משרד הבריאות  ולבסוף, כחלק מהמעבר לפרוזדור ירושלים - החלטנו להעביר את החנות שלנו ממרכז תל אביב. החנות בפורמט הנוכחי שלה תסגור את שעריה כבר בסוף החודש, ובהמשך תפתח בפורמט אחר מרגש, שונה וחדשני כחנות מפעל, קרוב יותר למפעל עצמו.
ממש השבוע נחל במבצע ריקון המדפים בו ימכרו הפריטים בחנות ב-(עד) 30%, ובסוף החודש, כמו תמיד נחגוג את הסייל-בסטר שהשנה יהיה חגיגי אף יותר מתמיד, עם הנחות מפליגות שטרם נראו, הטבות, מוצרים חדשים (כי, היי! אנחנו לא הולכים לשום מקום! רק משנים כתובת, מתחדשים ומחליפים פריזורה) ומתנות כי אנחנו רוצים באמת להודות לכולכם על השנים היפות שהיו לנו בטבור ההוויה התל-אביבית! אז תרשמוו ביומן - ובואו להנות איתנו! אני מזמינה אתכם לאשר הגעה - שנדע כמה כוסות שמפניה להבריק, וכמה מתנות להכין...עם סיום השנה המרתקת והמרגשת הזו ברצוננו להודות לך על שנה של שיתוף פעולה, של הליכה משותפת, על הבעת האמון הגדולה שקיבלנו, אנו מחכים ומצפים לשנת 2014 שאנו בטוחים שתהיה מפתיעה וחדשנית אף יותר.

יוצאים לדרך חדשה!
שלך,
ליהי ויריב

פסקול שמלווה אותי לאחרונה. תקשיבו לה...

11 תגובות:

 1. בהחלט מרגש... והכי חשוב, סוף סוף תהיה ליד החנות חניה נורמלית??? ;-)

  השבמחק
 2. מרגש מאוד!! :) איזה יופי. וכמה יופי נוסף מרינה מכניסה לשיר הגם-ככה מקסים הזה?!? :)
  שיהיה בהצלחה, ונתראה בסיילבסטר!

  השבמחק
 3. ואו בהצלחה זוכרת. את ההתלבטות של החנות הראשונה..
  חייבת לך ברכת עסק חדשה שלצערי לא הצלחתי.
  מבטיחה לחנות החדשה לשלוח ... רק תגידי מתי...
  בהצלחהה דברת

  השבמחק
 4. שמחה בשבילכם, עצובה קצת בשבילי...כבר לא אוכל לעשות צעדה רגלית קצרה אליכם...
  שיהיה הרבה בהצלחה!

  השבמחק
 5. איזו התרגשות!!!! מאחלת לכם הצלחה, המשך התחדשות פורה

  השבמחק
 6. לא!!! מה נעשה בלעדיכם בתל אביב! זו החנות הכי טובה ואישית שיש!

  השבמחק
 7. התרגשות שעוברת מבעד למילה הכתובה ונכנסת ללב.
  שיהיה רק בהצלחה!

  השבמחק
 8. המון הצלחה ואושר עם כולם ומהכל!!! <3

  השבמחק
 9. נהדר! ענק! והיופי של פרוזדור ירושלים יגרום לי להגיע אליכם בשמחה עוד יותר גדולה!!!
  תתחדשו מקסימה שלי!!!
  נשיקות ונתראה בסייל בסטר♥
  אגב, סיפרתי לך שפגשתי חלקים מהמשפחה שלך???

  השבמחק
 10. מרגש עצוב וגם שמח , מאחלת לכם הצלחה בכל דרך ואהבה אין סופית

  השבמחק